Uygun Fiyata Banko

Her Tarza Uygun Banko Seçenekleri 

Bankolar tasarlanırken hem kurumsal kimliğe uygun hem de ofis mobilyaları ile bütünlük sağlayacak çözümler sunmalarına dikkat edilir. Modern, klasik ve minimal tarzlarda sunulan banko tasarımları ofislere rahatlıkla uyum sağlıyor. Ahşap, metal ve cam malzemelerin ön plana çıktığı banko tasarımları estetik açıdan oldukça dikkat çekici detaylara sahip. Karşılama bankoları önü açık ve kapalı seçeneklerle ofislerin karşılama ihtiyaçlarını istedikleri gibi gidermelerine olanak sağlıyor.

Düzenli bir ofis girişi ve şık dekore edilmiş bir karşılama alanı ya da lobi kurumsal kimliğe doğrudan yansıtması gereken ilk ofis alanı olduğu için sıradan tasarımları bu alanlarda tercih etmemek önemlidir. İç ofis tasarımında kullanılan ofis mobilyaları ile uyumlu olacak seçeneklerin yer aldığı banko modelleri ile bütünlük sağlayan bir ofis dekorasyonu elde etmek mümkün.

Bankolar ile Kullanışlı Çözümler 

Gürsan Ofis Mobilyaları’nın Bankolar koleksiyonunda yer alan tasarımların hepsi işlevsel detayları ile dikkat çekiyor. Banko rafı kullanılan tasarımlar karşılama alanının çok daha düzenli gözükmesine olanak sağlarken aynı zamanda bu alanda çalışan kişinin başta ofis telefon görüşmeleri olmak üzere işlerini rahatlıkla yapabilmesine olanak sağlar. Rafsız tasarımlar doğrudan güler yüzlü bir karşılama isteyenler tarafından tercih edilirken banko tasarımlarındaki materyal seçimi de ofis dekorasyonuna uygun olarak yapılabiliyor. Ofis mobilyası seçiminde verimlilik ve konfor ön planda olmalıyken tasarım şıklığı yönetici grupları dışında geri plana atılabilir. Tüm ofislerde dekorasyon açısında oldukça şık bir görünüm elde etmeyi mümkün kılarken aynı zamanda kurumsal kimliği en iyi şekilde yansıtacak tasarım seçenekleri sunuyoruz

whatsapp İletişim

Anasayfa  |  Kargolama  |  Firmamız  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2018 www.ofisbanko.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   72 Bugün 51 Toplam Tekil 107137
Çelik Dolap